Çalışma Saatleri:  09:00‑18:00
Whatsapp'tan Sor   Bizi Arayın:  0 551 713 1919

HUAWEİ P20 TEKNİK SERVİSİ | EKRAN DEĞİŞİMİ

Es Teknoloji Teknik Servis > HUAWEİ P20 TEKNİK SERVİSİ | EKRAN DEĞİŞİMİ

huawei-p20-product-kv-title

Akıllı telefon fotoğrafçılığında iz bırakan HUAWEI P20, yeni Leica Çift kamera modellerini tanıtıyor. Hayat ışık hızında ilerliyor, en harika anları HUAWEI P20’nin vizyon sahibi yaratıcı tasarım ve teknolojisi ile yakaladığınızdan emin olun.

Işık Sanatı

Yeni HUAWEI P20, dünyamızı dolduran ışık enerjisinin görkemli dalgalarından esinlenmiştir. Kavisli cam gövdesi, gerçekten aydınlatıcı bir akıllı telefon tasarımı için güç ve ışık kavramlarını yan yana getiriyor.

* Degrade renk kaplama Alacakaranlık ve Pembe Altın renkli cihazlara özeldir.
Alaca Karanlık ve Gece Mavisi HUAWEI P20 ‘yüksek sertlikte’ vakum koruyucu kaplama ve nano-vakumlu optik gradyan kaplama ile parlak bir yüzeye sahiptir. Bu yüzey, diğer HUAWEI ürünlerindeki kadar güçlüdür, ancak yüksek parlaklığı nedeniyle zamanla hafif aşınma izleri görülebilir. Bununla ilgili endişeleriniz varsa, telefonunuzu bir telefon kılıfı veya diğer herhangi bir uygun koruyucu kılıfla birlikte kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

huawei-p20-gradient-purple
Tasarım Özellikleri
huawei-p20-learn-morehuawei-p20-learn-more

Yeni HUAWEI FullView Display

Son piksele kadar hassasiyetle tasarlanan, yeni HUAWEI FullView Display, daha az güç tüketirken, parlak ve parlak bir ekran sunan 5.8* inç RGBW ekranında hayat buluyor. Sanal çubuk yerine akıllı navigasyonlu kenarsız parmak izi sensörü, ek bir bilgilendirme alanı sunuyor.

* Ekran boyutu yuvarlatılmış köşelerinin en ileri kenarından çapraz olarak ölçülür (izleme alanı fraksiyonel olarak daha azdır).

HUAWEI P20 fullview display ultra-thin bezelsHUAWEI P20 fullview display ultra-thin bezelsHUAWEI P20 fullview display ultra-thin bezels

Yeni Leica Çift Kamera

HUAWEI’nin Leica ile kurduğu işbirliği, fotoğraf makinesi hayranlarının akıllı telefon fotoğrafçılığına aşık olmasını sağladı. Artık, HUAWEI P20’nin net ve zengin detaylı uzman fotoğraflarını sunmak için tasarlanan yeni nesil Leica Çift Kamera, tekrar tekrar aşık olmanız için size ilham verecektir.

Kdz.Ereğli Huawei P20 Servisi Ekran Değişimi