Çalışma Saatleri:  09:00‑18:00
Whatsapp'tan Sor   Bizi Arayın:  0 551 713 1919

Verilerin tabletten telefona aktarılması

Es Teknoloji Teknik Servis > Son Eklenenler > Cep Telefonu > Verilerin tabletten telefona aktarılması
Verilerin tabletten telefona aktarılması

Android, iTunes tarzı bir masaüstü programa sahip değil. Bu bağlamda veri alışverişi iTunes’da olduğu kadar bariz bir biçimde gerçekleşmiyor. Açıkçası bu işlem için herhangi bir uygulamaya ihtiyacınız yok, hatta artık iPhone kullanıcıları da iTunes’a gerek duymuyor..

Dosyalarınızı Elle Transfer Etme

Eğer dosyalarınızı eski şekilde transfer etmek isterseniz, dosyalarınızı doğrudan Android aygıtınıza kopyalayabilirsiniz. Tahmin ettiğiniz üzere bu resim, müzik ve diğer medyaları Android tabletinize ya da telefonunuza atmanın en ideal yolu. Dosyaların transferi bittiğinde, dosyalar otomatik olarak Android’in Media Player’ında görünür olacaktır. Ayrıca dosyalarınızı görüntülemek için bu programı kullanabilirsiniz.

  • USB Kablo: Telefonunuzu şarj etmek için kullandığınız USB kablo ile Android telefonunuzu bilgisayarınıza direk olarak bağlayın. Telefon, bilgisayarınızın ekranında yeni bir aygıt olarak görünecek. Dosyalarınızı aynı USB Flash aygıtınızda yaptığınız gibi sürükleyerek istediğiniz gibi transfer edebilirsiniz. Fakat eski Android telefonlarda işleme başlamadan önce bildirim barını aşağı çekip oradan USB depolama seçeneğini aktifleştirmeniz gerekiyor. Bunu yapmanızın sebebi, Android aygıtınızı bilgisayara bağladıktan sonra erişilebilir duruma getirmek.

müzikleri-androide-kopyalama

Bir cevap yazın